Co robimy

ZESPÓŁ M-STUDIO

M-Studio Biuro Projektów oferuje usługi w zakresie projektowania budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych,  usługowych i innych obiektów użytkowych. Pracownia architektoniczna współpracuje z zespołem projektantów wszystkich branż: konstrukcyjnej, drogowej, instalacyjnej wod.-kan., gaz., c.o., enn., geologicznej, archeologicznej, kosztorysantami, rzeczoznawcami ds. przeciwpożarowych i projektantami wnętrz.

WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM

Istnieje możliwość wyboru projektu typowego odpowiadającego preferencjom Klienta lub zaprojektowania indywidualnego obiektu. Projekt powstaje od podstaw w trakcie spotkań i konsultacji z Klientem. Efektem współpracy jest kompletna dokumentacja architektoniczno – budowlana zawierająca wszystkie wymagane prawem budowlanym elementy branżowe. Służymy doradztwem w zakresie prawa budowlanego, doradztwem projektowym i technicznym oraz wykonawczym.

ZAKRES USŁUG

Biuro architektoniczne zapewnia także pełną obsługę procesu inwestycyjnego – na życzenie Klienta podejmujemy się załatwienia wszystkich formalności, począwszy od decyzji o ustalenie warunków zabudowy, przez wszystkie wymagane uzgodnienia, prowadzimy procedurę  każdego etapu postępowania, aż do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Oprócz projektowania, sprzedaży i adaptacji projektów typowych w zakres usług wchodzi również zmiana sposobu użytkowania lokali, adaptacja poddaszy, wydzielenia samodzielnych lokali, wizualizacje, projekty wnętrz i inne.

Tutaj możesz zobaczyć jak dokładnie wygląda proces projektowania domu jednorodzinnego.