Najlepsze projekty domów gotowych 2017 zdaniem M-studio

Najlepsze projekty domów gotowych 2017 zdaniem M-studio

W dzisiejszym artykule pokazujemy Wam trzy wybrane przez nas projekty domów gotowych. Dzięki swoim zaletom możemy uznać je za jedne z najlepszych projektów typowych tego roku. Jeżeli macie inne pomysły, piszcie do nas – dlaczego właśnie te, a nie inne budynki uważacie za najlepsze? Czekamy na Wasze pomysły!

1. RADONIT

Autorski projekt M-Studio, który bardzo łatwo można przystosować jako dom dla rodziny dwupokoleniowej. Przestrzeń projektuje się tak, aby każda z rodzin miała swobodę i komfort mieszkania.

ZOBACZ PROJEKT

2. DOM W RODODENDRONACH 

Projekt „Domu w rododendronach” daje możliwość łatwej adaptacji do różnorodnych potrzeb Klientów. Posiada inteligentnie rozplanowany program pomieszczeń, który doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Istnieje kilka wersji tego projektu dzięki czemu Inwestor może zdecydować się na ten, który najlepiej wpisuje się w jego potrzeby.

ZOBACZ PROJEKT

źródło: archon.pl

3. DOM W ZIELISTKACH

Projekt cechuje minimalistyczna bryła przykryta prostym dachem i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że doskonale nadają się do realizacji systemem gospodarczym. Projekty tego typu są atrakcyjne cenowo i mają relatywnie niskie koszty budowy.

ZOBACZ PROJEKT

źródło: archon.pl