O nas

M-Studio Biuro Projektów

.

M-STUDIO Biuro Projektów w Krakowie to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów skupionych wokół architekt Marzanny Radziszewskiej. Dobierała ich starannie w ciągu wielu lat swej pracy zawodowej, po to by powstał zespół mogący sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego inwestora.

Prowadzone przez Marzannę Radziszewską i jej firmę działania mają na celu stworzenie projektów, które zapewniając wysoki komfort użytkowania współgrają jednocześnie z otoczeniem i charakteryzują się nieprzeciętną estetyką.

Ponad piętnastoletnia obecność na rynku zaowocowała licznymi realizacjami, ogromnym bagażem doświadczeń w kontaktach z użytkownikami oraz współpracą ze specjalistami różnych branż, a co za tym idzie poszerzenia zakresu świadczonych usług.

W swoim dorobku firma posiada m.in.: zrealizowane projekty domów jednorodzinnych w Krakowie i okolicy, budynków wielorodzinnych dla spółdzielni mieszkaniowych i developerów, obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, hal, budynków handlowo-usługowych, projekty urbanistyczne dla inwestorów instytucjonalnych, adaptacje poddaszy, wydzielenia samodzielnych lokali, wizualizacje czy projekty wnętrz.

Zapraszamy do naszego portfolio